طراحی قالب وردپرس با آرتاباز

بیش از 0 پروژه طراحی وب سایت و 0٪ رضایت مشتریان فقط کافیست نمونه کارها را مشاهده کنید.

اشتراک گذاری مطلب برای دریافت لینک دانلود فایل در طراحی قالب وردپرس

برخی سایتهای وردپرسی انگلیسی زبان که ارائه دهنده فایلهای رایگان هستند باتوجه به مشکلات پیدا کردن فایل رایگان به دلیل وجود قانون کپی رایت در کشورشان برای دانلود اینگونه فایلها شرط اشتراک گذاری مطلب در شبکه های اجتماعی فیس بوک ، گوگل پلاس و و توئیتر را می گذارند به این ترتیب که ابتدا باید مطلب را به اشتراک بگذارید تا لینک دانلود فایل فعال شود و بتوانید فایل مورد نظر را دانلود کنید اگر شما نیز می خواهید از شرط اشتراک گذاری مطلب برای دریافت لینک دانلود فایل در طراحی قالب وردپرس تان استفاده کنید تا انتهای این مطلب همراه ما باشید .

این تکنیک چندین مزیت مهم دارد یکی از این مزایا اشتراک گذاشتن فایل و یا +1 گوگل کردن مطلب مان و در نتیجه افزایش رتبه کلی سایتمان در شبکه های اجتماعی و در نهایت بالا رفتن رتبه سایت در موتورهای جستجو است ، مزیت دیگر ان مانع کپی شدن کامل مطلب توسط سایر سایتها است چرا که برای دانلود فایل نیز شده باید به مطلب ما لینک بدهند که با این کار الاوه بر جلوگیری از کپی شدن مطلب به جمع آوری بک لینک های با کیفیت نیز کمک می کند. برای این کار می توانید از افزونه wpLike2Get استفاده کنید .

اشتراک گذاری مطلب برای دریافت لینک دانلود فایل در طراحی قالب وردپرس

افزونه وردپرس wpLike2Get

بعد از نصب و فعال سازی افزونه با مراجعه به  پنل تنظیمات آن می توانید پیوندهای فیس بوک ، توئیتر و گوگل پلاس سایت تان را به افزونه معرفی کنید ، در هنگام بارگذاری ( آپولود ) فایل در بخش رسانه وردرپرس بخشی برای استفاده از افزونه در مطلب با عنوان ایجاد می شود که برای پیروی از شرط اشتراک گذاری و بعد دانلود فایل باید تیک این بخش را بزنید . جهت استفاده از فایل بارگذاری شده نیز می توانید از کد میانبری مانند کد [l2g name=”Download this awesome file” id=”999″ facebook=”true” twitter=”true” gplusone=”true”] استفاده کنید ، اگر نمی خواهید شرط برای یکی از شبکه های اجتماعی برقرار باشد می توانید true را به false تغییر دهید . امیدوارم این مطلب مفید واقع شده باشد و بتوانید از آن در طراحی قالب های وردپرس حرفه ای برای سایتهای اشتراک گذاری فایل و دانلودی استفاده کنید .

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفا به اشتراک بگذارید .

ارسال نظر

» دیدگاه تان را فارسی بنویسید ، دیدگاه های انگلیسی و فینگلیش تایید نمی شوند .