طراحی قالب وردپرس با آرتاباز

بیش از 0 پروژه طراحی وب سایت و 0٪ رضایت مشتریان فقط کافیست نمونه کارها را مشاهده کنید.

افزونه ایجاد ابزارک چسبنده در سایدبار قالب وردپرس

اگر قصد دارید ابزارکی در ستون کناری سایدبار قالب وردپرس تان به صورت ثابت قرار بگیرد و با اسکرول صفحه ابزارک ثابت باشد و همیشه نمایش داده شود در این آموزش به معرفی و نحوه استفاده از  افزونه Q2W3 Fixed Widget (Sticky Widget) که وظیفه ایجاد ابزارک چسبنده در سایدبار قالب وردپرس را دارد می پردازیم .

در مطلب نمایش مطالب بروز شده در قالب وردپرس آموزش ایجاد قسمتی در سایدربار قالب وردپرس برای نمایش مطالب بروز شده داده شده است که می توانید با استفاده از این آموزش و آموزش قبلی سایدبار حرفه ای تری در قالب وردپرس تان طراحی کنید .

افزونه ایجاد ابزارک چسبنده وردپرس Q2W3 Fixed Widget (Sticky Widget)

افزونه ایجاد ابزارک چسبنده در سایدبار قالب وردپرس

در طراحی قالب وردپرس برای داشتن منوهای چسبنده می توان با استفاده از برنامه نویسی جی کوئری بخش های چسبنده ای را به قالب اضافه کرد اما برای این کار نیاز به دانش برنامه نویسی جی کوئری و css دارید راه ساده تری نیز وجود دارد و آن استفاه از افزونه Sticky Widget می باشد . نحوه کار افزونه بسیار آسان و راحت می باشد به طوریکه بعد از نصب و فعال سازی با مراجعه به صفحه تنظیمات آن می توانید تنظیماتی مانند فاصله از بالا و پایین صفحه سایت را مشخص کنید ، خود افزونه کدهای جی کوری مورد نیاز را به قالب وردپرس پیوست می کند .

افزونه ایجاد ابزارک چسبنده در قالب وردپرس

بعد از انجام تنظیمات با مراجعه به بخش ابزارک های وردپرس می توانید ابزارکی را که قصد دارید به صورت ثابت نمایش داده شود را انتخاب کنید ، برای این کار با تیک دار گزینه fixed widget که به تنظیمات ابزارکها اضافه شده ابزارک انتخابی ثابت می شود . برای درک بهتر نحوه عملکرد افزونه بهتر است تصاویر پیش نمایش افزونه را در مخزن وردپرس مشاهده نمایید .

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفا به اشتراک بگذارید .

۲ دیدگاه

  1. بازتاب: نمایش دسته های خالی در ابزارک های وردپرس

  2. بازتاب: نمایش دسته های خالی در ابزارک های وردپرس - WP-NEWS

ارسال نظر

» دیدگاه تان را فارسی بنویسید ، دیدگاه های انگلیسی و فینگلیش تایید نمی شوند .