طراحی قالب وردپرس با آرتاباز

بیش از 0 پروژه طراحی وب سایت و 0٪ رضایت مشتریان فقط کافیست نمونه کارها را مشاهده کنید.

افزونه وردپرس گزارش لینک خراب توسط کاربران

افزونه وردپرس

حتما در سایتهای دانلود مانند پی سی دانلود دیده اید که وقتی به ادامه مطلب مراجعه می کنیم در کنار لینک دانلود قسمتی برای گزارش لینک خراب توسط بازدیدکنندگان و کاربران سایت وجود دارد اگر شما نیز دوست دارید این قابلیت بسیار کاربردی را در وردپرس تان داشته باشید قصد داریم افزونه ای را معرفی و آموزش دهیم که این کار را برایتان به خوبی انجام می دهد پس تا پایان همراه ما باشید .

افزونه وردپرس WP-REPORTPOST گزارش لینک خراب

این افزونه قابلیت گزارش لینک خراب توسط کاربران را بوجود می آورد همچنین شما می توانید گزینه هایی را نیز برای گزارش به افزونه اضافه کنید مثلا گزینه هایی مانند : گزارش لینک خراب ، لینک مغایر با قوانین ، گزارش مطلب تکراری و … بعد از نصب و فعال ساز افزونه منویی در قسمت نوشتن مطلب وردپرس افزوده می شود که با انتخاب و فعال کردن ان گزارش لینک خراب در ان مطلب فعال می شود این قابلیت را از این جهت در افزونه قرار داده اند چون ممکن است در سایتی بجز مطالب دانلودی ، مطالبی نیز منتشر شوند که لینک دانلود ندارند و نیازی به گزارش نیز ندارند .

گزارش لینک خراب وردپرس

پس از نصب و فعال سازی افزونه قسمت گزارش لینک خراب شبیه به تصویر بالا در ادامه مطلب ایجاد می شود . در افزونه از جی کوئری برای نمایش این فرم و مخفی کردن آن و همچنین جهت ارسال فرم استفاده شده است به این ترتیب که متنی با عنوان  report this post [!] در ادامه مطلب  و در انتهای نوشته تولید می شود که با کلیک بر روی آن فرم ارسال گزارش نمایش داده می شود . نگران نباشید به طور پیشفرض افزونه انگلیسی است اما براحتی می توان افزونه را فارسی کرد ! گزینه هایی که برای نوع مشگل اینک استفاده شده است را از تنظیمات افزونه می توان فارسی وارد کرد ، همچنین پیامی را که برای تشکر نمایش داده می شود را نیز می توان فارسی نوشت شما تنها کاری که باید انجام دهید فارسی کردن برچسب فیلدها می باشد ، تنها کافیست افزونه را ویرایش و چند خط را فارسی کنید .

لینک افزونه در مخزن افزونه های وردپرس

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفا به اشتراک بگذارید .

ارسال نظر

» دیدگاه تان را فارسی بنویسید ، دیدگاه های انگلیسی و فینگلیش تایید نمی شوند .