طراحی قالب وردپرس با آرتاباز

بیش از 0 پروژه طراحی وب سایت و 0٪ رضایت مشتریان فقط کافیست نمونه کارها را مشاهده کنید.

تغییر ظاهر پیشخوان وردپرس با افزونه MP6

اگر از پیشخوان پیشفرض وردپرس تان خسته شده اید و قصد دارید ظاهر جدیدی داشته باشید تا کار با وردپرس برایتان تکراری نشود افزونه وردپرس MP6 یکی از افزونه هایی است که برای زیباتر شدن و تغییر ظاهر پیشخوان وردپرس ایجاد شده است این افزونه پس از نصب ظاهر وردپرس تان را تغییر داده و محیطی ساده و زیبا را بوجود می آورد که باعث ایجاد پیشخوان با طراحی تخت flat می شود . این افزونه وردپرس ظاهر و شکل پیشخوان را به شکلی که قرار است در نسخه 3.7 وردپرس برای پیشخوان طراحی و استفاده شود تغییر می دهد پس اگر نمی توانید تا آمدن نسخه 3.7 وردپرس صبر کنید هم اکنون این افزونه را نصب کنید تا با ظاهر ui جدید وردپرس آشنا شوید . تصویر زیر نسخه اصلی و اولیه افزونه Mp6 را نشان میدهد .

افزونه mp6 وردپرس

با امدن نسخه MP6 Light تغییری در رنگ ستون مدیریت به وجود امده که باعث شده رنگ بندی افزونه دچار تغییراتی شود به احتمال زیاد افزونه با تصمیماتی که مدیران ارشد وردپرس برای نسخه 3.7 خواهند گرفت بروزرسانی می شود تا کاربران بتوانند آخرین تغییرات پیشخوان وردپرس 3.7 را در وردپرس شان داشته باشند و شاهد آن باشند . تصویر زیر نسخه MP6 Light را نشان میدهد .

تغییر ظاهر پیشخوان وردپرس

اگر می خواهید از نسخه Light افزونه استفاده کنید باید ابتدا نسخه اولیه افزونه mp6 را نصب کنید و سپس نسخه دوم افزونه یعنی mp6 light را نصب و استفاده کنید .

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفا به اشتراک بگذارید .

ارسال نظر

» دیدگاه تان را فارسی بنویسید ، دیدگاه های انگلیسی و فینگلیش تایید نمی شوند .