طراحی قالب وردپرس با آرتاباز

بیش از 0 پروژه طراحی وب سایت و 0٪ رضایت مشتریان فقط کافیست نمونه کارها را مشاهده کنید.

جمع آوری ایمیل نظر دهندگان در وردپرس – گرفتن پشتیبان از ایمیل کاربران

اگر بخواهید ایمیل های موجود در قسمت دیدگاه های وردپرس را داشته باشید برای جمع آوری ایمیل نظر دهندگان در وردپرس و گرفتن پشتیبان از ایمیل کاربران راه هایی وجود دارد که در این مطلب به معرفی یکی از آسان ترین و کاربردی ترین روش ها برای این منظور خواهیم پرداخت ، اما چرا باید از ایمیل کاربران پشتیبان بگیریم ؟

همه ما می دانیم بازدیدکنندگان چقدر با ارزش هستند ، اگر بخواهیم دسته بندی بین انواع بازدیدکنندگان سایت داشته باشیم در یک دسته بندی ساده ما دو نوع بازدیدکننده داریم :

1- بازدیدکننده ای که به سایت مراجعه می کند و مطلب مورد نظر را مطالعه می کند و سپس از سایت خارج می شود .

2 – بازدیدکننده ای که وارد سایت می شود و مطلب مورد نظر را مطالعه می کند و سپس برای تشکر و یا گوش زد کردن موضوعی دیدگاه ( نظر ) می گذارد .

برای مدیر سایت دسته دوم از اهمیت بالاتری برخوردار هستند ، چرا که این بازدیدکنندگان پتانسیل لازم برای کاربر ثابت شدن را دارند حالا اگر ما بخشی در سایت را برای عضویت کاربران در نظر گرفته باشیم امکان عضویت این افراد در سایت وجود دارد اگر چنین بخشی نیز نداشته باشیم می توانیم به این کاربران یادآوری کنیم که سایت با مطالب جدید بروز شده است و ما منتظر حضور گرم شما هستیم و یا در مناسبت های خاص پیامی را برای این کاربران بفرستیم ، وردپرس در قسمت دیدگاه های خود دارای بخشی برای ثبت ادرس پست الکترونیکی ( email ) کاربران می باشد که یکی از فیلدهای ضروری این بخش است و کاربر حتما باید ادرس ایمیل معتبری برای ثبت نظر وارد کند . ما می توانیم ایمیل های موجود در قسمت دیدگاه های وردپرس را جمع آوری کرده و برای این کاربران پیام و خبرنامه خودمان را بفرستیم در این مطلب به نحوه جمع آوری ایمیل ها در وردپری می پردازیم و نحوه ارسال خبرنامه را به عهده خودتان واگذار می کنیم .

برای جمع آوری ایمیلها دو راه دارید : یکی اینکه خودتان دست به کار شوید و تمام دیدگاه ها را بررسی کنید و در نهایت ایمیل ها را جمع آوری کنید ، دوم اینکه تنها با یک کلیک تمام ایمیل ها را جمع وری کنید !

افزونه وردپرس Commenter Emails

جمع آوری ایمیل نظر دهندگان در وردپرس - گرفتن پشتیبان از ایمیل کاربران

با استفاده از افزونه قدرتمند Commenter Emails می توانید تمامی ایمیل های بخش دیدگاه ها را تنها با یک کلید با فرمت استاندارد csv دریافت کنید . پس از نصب و فعال سازی این افزونه منویی در بخش دیدگاه ها ایجاد می شود که با مراجعه به این بخش می توانید از ایمیل کاربران فایل پشتیبان تهیه کنید .

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفا به اشتراک بگذارید .

ارسال نظر

» دیدگاه تان را فارسی بنویسید ، دیدگاه های انگلیسی و فینگلیش تایید نمی شوند .