طراحی قالب وردپرس با آرتاباز

بیش از 0 پروژه طراحی وب سایت و 0٪ رضایت مشتریان فقط کافیست نمونه کارها را مشاهده کنید.

طراحی سایت شبیه توئیتر با قالب وردپرس P2

طراحی سایت شبیه توئیتر با قالب وردپرس P2

با عضویت در شبکه اجتماعی توئیتر می توان متنهای کوتاهی را با سایر کاربران به اشتراک گذاشت و یا در اصطلاح توئیت کرد شاید شما نیز قصد راه اندازی سایتی شبیه توئیتر داشته باشد هستند افرادی که قصد دارند با وردپرس شبکه اجتماعی راه اندازی کنند هرچند به نظرم کار اشتباهی است که بخواهیم از وردپرس برای راه اندازی شبکه اجتماعی استفاده کنیم چون وردپرس برای اینکار طراحی نشده است اما می توان با طراحی قالب وردپرس مناسب تا حد زیادی اینکار را عملی کرد به عنوان مثال قالب وردپرس P2 پوسته ای است که با آن می توان سایتی شبیه توئیتر داشت و کاربران بتوانند متن کوتاهی را به اشتراک بگذارند در این مطلب قصد معرفی قالب وردپرس p2 و افزونه های مورد نیاز این پوسته را داریم .

قالب وردپرس p2

این پوسته امکان ایجاد سیستم ارتباطی بین کاربران عضو شده را فراهم می کند و به عبارتی یک شبکه اینترانت داخلی راه اندازی می کند به نحویکه هرکاربر بعد از ثبت نام در سایت می تواند متنی را به اشتراک بگذارد چیزی شبیه توئیتر ، بعد از نصب و راه اندازی پوسته p2 با مراجعه به صفحه تنظیمات ان در بخش تنظیمات > تنظیمات پوسته می توانید تنظیماتی مانند : اجازه ارسال مطلب توسط کاربران عضو شده ، مخفی کردن مطالب از دید کاربران عضو نشده ، انتخاب تصویر زمینه برای قالب ، مخفی کردن ستون کناری پوسته و … را انجام دهید .

افزونه های مورد نیاز برای قالب وردپرس p2

با استفاده از افزونه های زیر می توانید شبکه اینترانت خود را کار آمدتر و زیباتر کنید .
افزونه وردپرس More Privacy Options : با استفاده از این افزونه می توانید سطح دسترسی کاربران را مدیریت کنید مثلا تنها امکان نمایش مطالب را به کاربران عضو شده در وردپرس تان بدهید .

افزونه وردپرس P2 Likes : با استفاده از این افزونه می توانید قابلیت پسندیدن مطالب و دیدگاه های ارسال شده برای هر مطلب را به کاربران بدهید .

افزونه وردپرس Who’s Online : با استفاده از این افزونه وردپرس می توانید قابلیت نمایش نام کاربران عضو شده که اکنون آنلاین هستند را فراهم کنید .

افزونه وردپرس Resolved Posts : این افزونه مخصوص قالب وردپرس p2 طراحی شده است با استفاده از این افزونه می توانید قابلیت ایجاد سایت پرسش و پاسخ با قالب p2 را فراهم کنید به نحویکه کاربران می توانند پرسش خود را در قالب یک مطلب بیان کنند و بعد از رسیدن به جوابشان وضعیت مطلب را به حل شده تغییر دهند .

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفا به اشتراک بگذارید .

۴ دیدگاه

 1. طراحی سایت

  خیلی ممنون از زحماتتون

  • webelizer

   خواهش میکنیم.
   موفق باشید/

 2. محمد

  خیلی ممنون
  بسیار عالی بود.

 3. بازتاب: طراحی وب سایت Downloadin - WP-NEWS

ارسال نظر

» دیدگاه تان را فارسی بنویسید ، دیدگاه های انگلیسی و فینگلیش تایید نمی شوند .