طراحی قالب وردپرس با آرتاباز

بیش از 0 پروژه طراحی وب سایت و 0٪ رضایت مشتریان فقط کافیست نمونه کارها را مشاهده کنید.

ایجاد قابلیت قرار دادن عکس و فیلم در نظرات وردپرس توسط کاربران

ایجاد قابلیت قرار دادن عکس و فیلم در نظرات وردپرس توسط کاربران

مدتی است که برخی شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک قابلیت قرار دادن تصویر توسط کاربران در قسمت دیدگاه یا همان نظر برای هر وضعیت را فعال کرده اند با این کار کاربران می توانند مفهوم مورد نظرشان را به صورت دقیقتر منتقل کنند اگر شما نیز قصد ایجاد قابلیت قرار دادن عکس و فیلم در نظرات وردپرس توسط کاربران را دارید تا پایان مطلب همراه ما باشید .

از مزیت هایی که قرار دادن عکس و فیلم در نظرات وردپرس دارد می توان به مواردی مانند : امکان انتقال مطلب به صورت دقیق تر توسط کاربران ، پویاتر شدن بخش دیدگاه های وردپرس ، امکان استفاده در سایتهای پرسش و پاسخ و یا نظرسنجی ها ، طراحی پوسته وردپرس برای راه اندازی سرویس اشتراک ویدیو با وردپرس و … اشاره کرد . برای افزودن قابلیت قرار دادن تصویر و ویدیو در دیدگاه های وردپرس می توان از افزونه های مخصوص اینکار استفاده کرد .

افزونه قرار دادن ویدیو در نظرات وردپرس oEmbed in Comments

افزونه oEmbed in Comments  به کاربر اجازه قرار دادن فایل های چندرسانه ای ویدیویی را در نظرات وردپرس می دهد . تنها کاری که باید انجام دهید نصب و فعال سازی افزونه می باشد و نیازی به انجام هیچ گونه تنظیماتی نمی باشد .

افزونه قرار دادن تصویر در دیدگاه های وردپرس Comment Images

افزونه قرار دادن عکس در نظرات وردپرس

اگر از کاربران فیس بوک باشید حتما متوجه شده اید که مدتی است امکان قرار دادن تصویر در بخش دیدگاه های هر مطلب ( وضعیت – status ) برای دوستان شخص فراهم شده است با استفاده از افزونه Comment Images می توانید قابلیت آپلود تصویر با فرمت های مختلف در بخش دیدگاه ها و نمایش آن تصویر در دیدگاه را به کاربران و بازدیدکنندگان سایت تان بدهید .

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفا به اشتراک بگذارید .

ارسال نظر

» دیدگاه تان را فارسی بنویسید ، دیدگاه های انگلیسی و فینگلیش تایید نمی شوند .