طراحی قالب وردپرس با آرتاباز

بیش از 0 پروژه طراحی وب سایت و 0٪ رضایت مشتریان فقط کافیست نمونه کارها را مشاهده کنید.

نمایش مطالب محبوب بر اساس پسندیدن like مطلب در وردپرس

اگر قصد دارید در قالب وردپرس تان بخشی برای نمایش مطالب محبوب بر اساس پسندیدن like مطلب در وردپرس داشته باشید این آموزش را تا پایان دنبال کنید . تقریبا تمام سایتهای وردپرسی برای نمایش مطالب محبوب از افزونه wordpress popular posts استفاده می کنند اما این افزونه دقیقا مطالب محبوب را نمایش نمی دهد برای فهمیدن این موضوع که کدام مطلب از نظر کاربران واقعا محبوب بوده است باید هر مطلب دارای قابلیت پسندیدن like شبیه به فیس بوک و نپسندیدن unlike باشد تا کاربران بتوانند به هر مطلب امتیاز بدهند و با محاسبه تمام امتیازهای + و – داده شده به مطالب بتوان مطالب محبوب را در بازه زمانی مشخصی که می تواند از روز تا سال باشد نمایش داد .

نمایش مطالب محبوب بر اساس پسندیدن like مطلب در وردپرس

افزونه WTI Like Post وردپرس

در یکی از پروژه های طراحی قالب وردپرس که برای سایتی با موضوع دانلود نرم افزار بود مدیر سایت مورد نظر قصد داشت مطالب محبوب را بر اساس تعداد لایک به نمایش بگذارد به همین منظور با جستجو در میان سایتهای مرجع به افزونه ی بسیار کاربردی برخوردم که الاوه بر امکان نمایش دکمه های لایک و دیسلایک در هر مطلب امکان نمایش مطالبی که دارای بیشترین لایک هستند را نیز داشت در واقع امکان نمایش مطالب محبوب بر اساس لایک را داشت این افزونه WTI Like Post نام دارد .

پس از نصب و فعال سازی افزونه با مراجعه به تنظیمات افزونه می توان پیام هایی که در هنگام رای دادن نمایش داده می شوند را فارسی کرد ، همچنین سایر تنظیمات مانند مخفی کردن dislike نپسندیدن ، نمایش علامت + و – در کنار ایکون های افزونه و … را انجام داد .

نمایش مطالب محبوب بر اساس پسندیدن در وردپرس

اما برای نمایش مطالبی که دارای بیشترین لایک هستند و به عبارتی محبوب ترین مطالب سایت مان هستند به قسمت ابزارکها مراجعه کرده و ابزارک most liked post که مربوط به افزونه است را انتخاب کنید و در محل مورد نظر که قصد نمایش مطالی محبوب را دارید قرار دهید سپس با انجام تنظیماتی مانند : انتخاب عنوان ، تنظیم بازه زمانی مورد نظر ، نمایش تعداد لایک و پسند ها مانند تصویر بالا ابزارک را فعال کنید . با نوشتن شیوه نامه style مورد نظر برای این ابزارک می توانید زیبایی کار را بیشتر کنید .

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفا به اشتراک بگذارید .

۲ دیدگاه

  1. رایموند

    سلام داداش…ممنون این افزونه را معرفی کردید خیلی دنبالش بودم و استفاده کردم

    باتشکر
    رایموند

  2. بازتاب: نبض | ecoSahm

ارسال نظر

» دیدگاه تان را فارسی بنویسید ، دیدگاه های انگلیسی و فینگلیش تایید نمی شوند .