طراحی قالب وردپرس با آرتاباز

بیش از 0 پروژه طراحی وب سایت و 0٪ رضایت مشتریان فقط کافیست نمونه کارها را مشاهده کنید.

نمایش جدیدترین کاربران عضو شده سایت در قالب وردپرس Users in WordPress

نمایش جدیدترین کاربران عضو شده سایت در قالب وردپرس Users in WordPress

یکی از امکانات وردپرس قابلیت عضوگیری می باشد که می توانید کاربران و بازدیدکنندگان را برای استفاده از امکانات سایت به عضویت تشویق کنید حال اگر می خواهید در طراحی قالب وردپرس تان بخشی برای نمایش جدیدترین کاربران عضو شده سایت Users in WordPress داشته باشید تا انتهای این آموزش همراه ما باشید .

اگر در انجمن ها دقت کرده باشید بخشی را برای نمایش جدیدترین کاربران عضو شده دارند ما نیز این امکان را برای وردپرس مان ایجاد می کنیم به نحوی که می توانیم نام کاربری جدیدترین اعضاء سایت را به همراه آواتار آن نمایش دهیم برای اینکار نیاز به اتصال به پایگاه داده وردپرس و استفاده از اطلاعات جدول user داریم .

ابتدا کدهای زیر را در فایل functions.php قالب تان قرار دهید .

<?php
function wpb_recently_registered_users() {
global $wpdb;
$recentusers = '<ul>';
$usernames = $wpdb->get_results("SELECT user_nicename, user_url, user_email FROM $wpdb->users ORDER BY ID DESC LIMIT 5");
foreach ($usernames as $username) {
if (!$username->user_url) :
$recentusers .= '<li>' .get_avatar($username->user_email, 45) .$username->user_nicename."</a></li>";
else :
$recentusers .= '<li>' .get_avatar($username->user_email, 45).'<a href="'.$username->user_url.'">'.$username->user_nicename."</a></li>";
endif;
}
$recentusers .= '</ul>';
return $recentusers;
}
?>

سپس برای نمایش و فراخوانی کاربران جدید در قالب وردپرس تان کد زیر را در محل مورد نظر قرار دهید .

<?php wpb_recently_registered_users(); ?>

تا اینجای کار می توانید کاربران عضو شده در وردپرس تان را با استفاده از کد php بالا و ویرایش کدهای قالبتان در محل مورد نظر قرار دهید و با اختصاص استایل مورد نظر به کلاس recently-user می توانید بر زیبای بیشتر کار بیافزایید . اگر قصد دارید امکان استفاده از کد میانبر را نیز داشته باشید تنها کافی است کد زیر را بعد از کدهایی که باید در فایل functions.php قالب قرار دهید ، اضافه کنید .

add_shortcode('wpb_newusers', 'wpb_recently_registered_users');

سپس برای نمایش اعضاء جدید وردپرس تان از کد میانبر [wpb_newusers] در هر محل مورد نظر مانند مطالب ، صفحات سایت و … استفاده کنید .

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفا به اشتراک بگذارید .

۲ دیدگاه

  1. soroush

    با سلام خدمت شما دوست عزیز من یه سایت زیرنویس دارم با وردپرس راه میندازم تا حالا خیلی سایتتون بهدرد خورده. یه افزونه میخوام که این کاربران بتونن پروفایل همو ببینن یه فیلد هایی هم بشه به مشخصات اضافه کرد خیلی گشتم اما یا خراب بودن یا پروفایل رو نشون نمیدادن

  2. رضا

    سلام سوالی برام پیش اومده ، دیدم مطالبت کپی پست نیست دوست عزیزم گفتم هم تشکر کنم هم بپرسم

    وقتی یوزر آنلاین میشه با چه کدی میشه ایمیلشو در سایت در یه دایو نمایش بدم که بگم این کاربر وارد شده و کاربر مثلا ویژه است؟

ارسال نظر

» دیدگاه تان را فارسی بنویسید ، دیدگاه های انگلیسی و فینگلیش تایید نمی شوند .