طراحی قالب وردپرس با آرتاباز

بیش از 0 پروژه طراحی وب سایت و 0٪ رضایت مشتریان فقط کافیست نمونه کارها را مشاهده کنید.

نمایش مطالب محبوب در وردپرس بر اساس بیشترین لایک فیس بوک Facebook Like

نمایش مطالب محبوب در وردپرس بر اساس بیشترین لایک فیس بوک Facebook Like

در بسیاری از سایتها دیده اید که محلی را برای نمایش مطالب محبوب در وردپرس دارند ، برای تشخیص محبوب بودن یک مطلب در بین کاربران راه های زیادی وجود دارد اکثر طراحان در هنگام طراحی قالب وردپرس برای تشخیص محبوب بودن یک نوشته از معیارهایی مانند تعداد دیدگاه های آن مطلب و یا دفعات بازدید مطلب استفاده می کنند ولی به طور قطع نمی توان گفت مطلبی که دارای بیشترین دیدگاه است و یا بیشترین بازدید را دارد از محبوبیت بیشتری نیز برخوردار است از اینرو پیش از این در آرتاباز مطلبی با عنوان نمایش مطالب محبوب بر اساس پسندیدن like مطلب در وردپرس منتشر شد تا بتوانیم مطالب محبوب وردپرس را بهتر و اصولی تر شناسایی کنیم . اکنون می خواهیم روش دیگری را معرفی کنیم و آن نمایش مطالب محبوب در وردپرس بر اساس بیشترین لایک فیس بوک Facebook Like است ، تا پایان آموزش همراه ما باشید .

افزونه  WP Facebook Like Posts Order

یکی از افزونه های وردپرسی که می توان از آن برای نمایش مطالب محبوب بر اساس لایک فیس بوک استفاده کرد افزونه WP Facebook Like Posts Order می باشد . پس از نصب و فعال سازی افزونه برای نمایش مطالب می توانید به جای استفاده از تابع the_content از تابع update_facebook_likes در داخل حلقه وردپرس استفاده کنید همچنین این افزونه دارای کوئری مخصوص به خود نیز می باشد که برای اطلاع از نحوه استفاده از کوئری آن می توانید به صفحه افزونه در مخزن وردپرس مراجعه نمایید .

افزونه وردپرس KR Popular Posts

از قابلیتهای افزونه KR Popular Posts نمایش مطالب محبوب بر اساس like فیس بوک و یا توئیت مجدد مطلب در توئیتر می باشد این افزونه نیز ارتباط خوبی با شبکه های اجتماعی برقرار کرده و باعث افزایش محبوبیت مطالب تان در آنها می شود . پس از نصب افزونه با مراجعه به منو تنظیمات آن در پیشخوان وردپرس می توانید تنظیمات مورد نظرتان را اعمال کنید .

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفا به اشتراک بگذارید .

ارسال نظر

» دیدگاه تان را فارسی بنویسید ، دیدگاه های انگلیسی و فینگلیش تایید نمی شوند .