طراحی قالب وردپرس با آرتاباز

بیش از 0 پروژه طراحی وب سایت و 0٪ رضایت مشتریان فقط کافیست نمونه کارها را مشاهده کنید.

هک های پرکاربرد Functions.php برای طراحی قالب وردپرس

می توان گفت در تمام قالبهای وردپرس برای انجام تغییراتی که مربوط به خود وردپرس می شود و گاهی اوقات نتایج حاصل از تغییرات را در پوسته مان نیز نمایش می دهیم نیاز به فایل Functions.php داریم هنگام طراحی قالب وردپرس نیاز داریم توابعی از فانکشن پوسته وردپرس فراخوانی کنیم ممکن است در برخی موارد برای یافتن توابع مورد نیازمان دچار سردرگمی شویم در این مطلب قصد دارم به معرفی سایتی برای یافتن هک های پرکاربرد Functions.php مورد استفاده طراحی قالب وردپرس و در نهایت ساختن فایل Functions.php با تمام کدهای مورد نیازمان به صورت آنلاین بپردازم .

هک های پرکاربرد Functions.php برای طراحی قالب وردپرس

وب سایت wpfunction.me

با ورود به سایت wpfunction.me می توانید فایل فانکشن مورد نیازتان را آنلاین ایجاد و دریافت کنید نحوه کار وب سایت بسیار روان و ساده است توابع مربوط به هر بخش به صورت دسته بندی شده موجود می باشند . می توانید دسته مورد نیاز را انتخاب و با تیک دار کردن توابع مربوطه کد های فانکشن را ایجاد کنید .

کدهای هک وردپرس

برای هر تابع توضیح کوتاهی وجود دارد که امکان انتخاب را ساده تر می کند از دسته بندی های موجود در سایت می توان به : کدهای امنیتی وردپرس و توابع مورد نیاز برای کار با تصاویر اشاره کرد . در هنگام نوشتن این مطلب تعداد کدهای هک وردپرس موجود 32 تابع بوده است . ممکن است برخی از توابع مورد نیازتان در این سایت موجود نباشند که می توانید برای یافتن آنها از بخش هک های وردپرس آرتاباز استفاده کنید . اگر در یافتن تابع مورد نظرتان با مشکل برخورده اید می توانید جزئیات مربوط به تابع را از بخش دیدگاه های همین مطلب برای ما ارسال کنید تا در یافتن تابع کمک تان کنیم .

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفا به اشتراک بگذارید .

  1. سایت تخصصی برق

    سلام.
    من از افزونه EDD استفاده میکنم .ولی دانلود هایی که با این افزونه ایجاد میکنم نه در صفحه اول سایت نمایش داده میشه.نه در آرشیو و نه توسط خبرنامه ارسال می شه.می خواستم لطفا راهنمایی کنید از چه کدی باید برای همگام سازی استفاده کنم.
    با تشکر فراوان.

ارسال نظر

» دیدگاه تان را فارسی بنویسید ، دیدگاه های انگلیسی و فینگلیش تایید نمی شوند .