طراحی قالب وردپرس با آرتاباز

بیش از 0 پروژه طراحی وب سایت و 0٪ رضایت مشتریان فقط کافیست نمونه کارها را مشاهده کنید.

طراحی وب سایت شرکت چینی گل نگار

golnegar11_mini
درباره شرکت گل نگار : نامی را که ما برای تولیدات خود که از جنس چینی،سرامیک و سفال هستند انتخاب نموده و در سال ۱۳۷۶ آن را به ثبت رسانده ایم چینی گل نگار است.

تولیدات ما تحت نام مدیر و مسئول آن سعید مهرآرا در زمره صنایع هنری و دستی به حساب می آیند و شامل انواع لوسترها،قطعات صنعتی،ظروف تزیینی و … از جنس چینی،سرامیک و سفال می باشد.

در حال حاظر با سابقه ای سی ساله،ما توانسته ایم جایگاه مناسبی را در بین همکاران خود در این صنعت پیدا کنیم و با به اجرا در آوردن سلیقه مشتریان خود رضایت آنان را جلب نماییم.

برخی از ویژگی های قالب وردپرس وب سایت چینی گل نگار عبارتند از :
کدنویسی استاندارد HTML5 و CSS3 و jQuery
معتبر بودن کدها قالب در کنسرسیوم جهانی وب – w3c validation
واکنش گرایی کامل قالب و سازگاری با انواع موبایل و تبلت
پیاده سازی سیستم وردپرس به صورت کامل با تمامی امکانات
گالری تصاویر
و …

گاهی اوقات آدم با خودش فکر میکنه که باید اعتماد کنه، اعتماد به یک گروه جوان. از قضا به این نتیجه میرسه که درست فکر کرده. کار با آرتاباز خوب و خوشایند بود، نمیگم که پروژه سایت ما به بهترین وجه ممکن انجام شد ولی بی تعارف میتوانم بگم که  در کل ،کار خوب و قابل قبولی را گرفتیم. نحوه چگونگی ارتباط با بچه های آرتاباز راحت و پاسخ گویی تقریبا سریع بود و در طی مسیر بچه های آرتاباز همواره صبورانه با ما همراه بودند. علاوه بر جنبه های کاری که همیشه جای پیشرفت دارد جاهایی که به نظر ما شاید بتوانند بهتر عمل کنند مانند توجه به برخی جزییات کوچک در طراحی  ، داشتن نگاهی عامیانه در کنار نگاه تخصصی، میباشد. از همکاری با شما خوشحالیم و براتون موفقیت های بیشتر را آرزو میکنیم.

پیش نمایش وب سایت

اگر قصد سفارش طراحی قالب وردپرس دارید ابتدا نمونه کارهای ما را مشاهده نمایید و سپس از طریق فرم تماس با ما و یا فرم ارسال سفارش درخواست خود را ارسال کنید .

اگر این مطلب را مفید ارزیابی کردید لطفا به اشتراک بگذارید .

ارسال نظر

» دیدگاه تان را فارسی بنویسید ، دیدگاه های انگلیسی و فینگلیش تایید نمی شوند .